Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy röhejes, de...

Tudom, hogy röhejes, de nagyon félek az egyetemtől?

Figyelt kérdés
Eddig nem paráztam, de most nagyon be vagyok rezelve, ez már abnormális. Félek attól, hogy ez egy teljesen más közeg. Hogy mostantól fel kell nőnöm, ha problémám van, nem tehetem meg, hogy homokba dugom a fejem, és pár napig nem törődöm semmivel és senkivel. Félek attól is, hogy nem állom meg a helyemet, a többiekhez képest hülye leszek. És attól is félek, hogy nem fognak befogadni. Más is volt már ezzel így? Szerintem beteg, hogy valaki ennyire parázzon. De nem tudok mit csinálni. Ideig-óráig sikerült magamat megnyugtatnom, hogy tök jó lesz, de aztán megint rám jön a félelem.

2012. aug. 27. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

hát az a baj, hogy így állsz hozzá

hogy így gondolkozol

semmi pozitivizmus nincs is benned

ezen magadnak kell változtatnod

2012. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Én nem félek annyira, mint te. Egyedül a közösségtől, hogy lesz-e barátom, találok-e valakivel közös hangot... De szerintem ez normális. Egyébként nekem kb. ugyanolyan lesz, mint a gimi szerintem, csak nem leszek hétközben szüleimmel, hanem hétvégén. :-)
2012. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Most ezen miért parázol? Azért az hülyeség, hogy fel kell nőni, mert senki nem fog segíteni. Ha problémád van, ugyanúgy meg lehet kérdezni a tanárokat, TO-t, felsőbbéveseket stb.

Ahhoz meg nagyon elviselhetetlen gyökérnek kell lenni, hogy egy barátod se legyen. Hiszen azért a legtöbb szakon nem ember van..azért ha vagytok 100-an az évfolyamon, abból már csak lesz legalább egy olyan ember, akivel jóban leszel...

2012. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az az isten hogy annyi diák közül eggyel se jöjj ki :D

Mondjuk biztos egyetemtől is függ, de a haverom most volt gólyatáborban és azt mondta hogy mindenki nagyon kedves, és normális volt.

2012. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi én is hasonló szinten állok mint Te:D Az őrület határában vagyok:D De tudom hogy ez már csak amiatt van hogy néhány nap és elkezdődik:) Aztán rájövök, hogy milyen barom voltam....de most azért még parázok:)

Mondjuk én a szobatársaktól félek, hogy milyenek lesznek, mert azért az meghatározó.

Még tudom, hogy a vonaton fog az ájulás kerülgetni de mihelyt ott vagyok a kolinál már semmi bajom nem lesz:)

Annyi szerencsém van, hogy a legjobb barátnőm is Pestre jön és az ő kolija csak 3 megállónyira van az enyémtől:)

Viszont az egyetemen meg senkit nem ismerek...:)

De majd meglátjuk:)

Addig meg gondolj a temérdek dologra amit el kell még intézni itthon:D Ma is mehetek az okmányirodába:D

2012. aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oda majd én is mehetek:) Örülök, hogy nemcsak én vagyok ilyen szívbajos. Igen, ez jellemző rám is. Most még félek meg izgulok, de két hét múlva (remélem) már röhögni fogok ezen:)
2012. aug. 28. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Huh, hát én inkább csak a tanulás részétől félek. 1 évet kihagytam, azóta nem foglalkoztam semmit a matekkal (BME-ÉMK-s gólya vagyok), szóval nagy a para, hogy hogy fogom bírni. Bár csak nem vagyok annyira hülye, hogy ne menjen, azért gimiben sem törtem magam, mégis mindenből 5-ös lettem, persze a egyetem más, nem is akarom ellógni, amúgy már aláírtam a szerződést. :S Én beleadok mindent, remélem menni fog, és hogy neked/nektek is! Amúgy a közösség űberjó, a reg.hét nagyon ász volt, mentorok is jó arcok, mondjuk kolis vagyok, így szerintem könnyebb a beilleszkedés.
2012. aug. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!