Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem kötöm be egyik...

Gáz, ha nem kötöm be egyik tankönyvemet sem? (Most megyek 11. -be. )

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs kedvem most ezzel kínlódni, már 10.-be se kötöttem be pl. a természettudományos tankönyveket. Meg amúgy is így én sokkal jobban szeretem a könyveimet, az a kötés csak zavar rajtuk... Szerintetek gáz, ha egyiket se kötöm be?
2012. aug. 28. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, én sem szoktam
2012. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

akkorjó..csak mert bnőim majdnem mind bekötik:o

te is 11.-be mész?

2012. aug. 28. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de 11-es vagy, nem 11 éves. Tedd túl magad azon, mi gáz, és mi nem. Aki szerint ez gáz, az hülye.
2012. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké.:D Igazad van. 4-5 éve azt gondoltam volna, hogy 11.-ben már felnőttesebben fogok viselkedni...de igazából úgy érzem még mindig magam, mint egy 8. vagy 9.es
2012. aug. 28. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, a kutya nem foglalkozik vele. Én sem kötöttem be soha gimibe a könyveim.
2012. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én és a legtöbb osztálytársam már 9.-ben sem kötötték be.
2012. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A diákok ezzel foglalkoznak a legkevésbé. Szerintem senkit nem érdekel, hogy a másik beköti-e a könyveit vagy sem.

Szerintem nem gáz.

17/L

2012. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez komoly?:D utoljára általános iskolában foglalkoztam a könyveim bekötésével, középiskolában már a kutyát nem érdekelte.
2012. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!