Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Problémát jelent, ha suliba...

Problémát jelent, ha suliba való beiratkozáskor a személyim lejárt?

Figyelt kérdés
A személyim Szept. 1-én fog lejárni és csak 13ára kaptam időpontot okmányirodába és a beiratkozás meg 8-án lesz.
2012. aug. 28. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
az gáz,mert el fognak küldeni h nem érvényes a személyid,mintha nem te volnál rajta.....de ha van érvényes jogsid lehet h elfogadják,de utána úgyis be kell vinned az újat TO-ra,hogy bevigyék a rendszerbe.
2012. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az fasza megszívtam.. nincs jogsim szóval felejtős...:s
2012. aug. 28. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne kérj időpontot, hanem menj be. Így is valószínűleg beférsz, de több órát kell várakoznod (mire sorszámot kapsz, mire sorra kerülsz). Kapsz egy ideiglenes személyit, azt gondolom elfogadják, majd ha megkapod az újat, akkor átírod etr-ben/neptunban.
2012. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!