Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a pótfelvételiző...

Az igaz, hogy a pótfelvételizőknek már csak a maradék marad a tárgyfelvételkor?

Figyelt kérdés
Tehát hátrányból indul a többi diákhoz képest, csakmert pótfelvételizett?

2012. aug. 29. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Órarendben lehet nem tud olyan jót összeállítani, de minden órán lesz hely.
2012. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kiváncsivá tettél, én ilyenről még nem is hallottam. Remélem,hogy nem így lesz, én is pótfelvételis vagyok.
2012. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez logikus. nálunk 20.-ától volt tárgyfelvétel, és a pótfelvétreli ponthatára 29.-én derül ki, tehát a jobb helyek már beteltek szerintem.
2012. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
és mi a helyzet azzal, aki olyan szakra megy, ahol nagyon kevés a létszám? Mert én olyanra jelentkeztem.
2012. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Annyira nem lesz szép az órarended valószínű mintha az első pillanattól kezdve jelentkezhetnél. Mert pl. ha van 2-3 gyakorlati időpont amiből 1-2 betelt akkor ugyan megkérdezheted az oktatót, hogy nem-e emelné meg a keretszámot egyel, hogy te fel tudd venni de általában annyit mondanak, hogy jelentkezz a maradék órákra = nem lesz szép az órarend :P

Olyan nincs, hogy valami fontosat nem tudsz felvenni. Pl. kollokviumok/előadások nagy teremben vannak oda általában direkt nagy létszámot adnak meg, de ha éppen tényleg úgy jársz, hogy egy adott gyakorlatból minden időpont betelt akkor valahol valaki emelni fog a jelentkezők számán, hogy fel tudd venni.

2012. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez elég hülyén van megcsinálva... Miért kell eddig nyújtani azt, hogy felvettek e vagy nem, akik pótfelvételiztek? Így alig van esélyem valamit csinálni, összevissza kell kapkodnom, van kb 3 napom, hogy elintézzek mindent. Aki meg pótfelvételis és nyelvet akar felvenni annak meg kell írnia még egy szintfelmérőt, aminek a határideje 29. éjfél, legalábbis ahova én megyek(BKF)
2012. aug. 29. 12:47
 7/13 A kérdező kommentje:
12:44-es köszi, ez nyugtató valamennyire :)
2012. aug. 29. 12:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen ki nem maradsz órákról csak mondjuk te abba a csoportba kerülsz akinek mondjuk nem kedd reggel hanem kedd 16:00-kor kezdődik az órája.

Ettől semmi hátrány nem fog érni.

2012. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez jár azzal, hogy pótfelvételiző vagy :P amúgy elvileg nem 3napod van, ugyan lehet...nézd meg az Egyetemed/kart ahova járni fogsz mikor kezdődik a tanítás, mert a legtöbb egyetemen nem elsején kezdődik mint régen gimiben.
2012. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az előadások fix időpontban vannak. Egyedül a gyakorlat az, amiről lecsúszhatsz és csak ócska időpontok maradnak. Vagy mész a gyakvezetőhöz átkéretőzni vagy belenyugszol és tavasszal már összeállítasz egy jó óra rendet.
2012. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!