Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre ti milyen füzeteket...

Egyetemre ti milyen füzeteket használtok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyat, amiben kitéphető és lefűzhető lapok vannak. Így elég egy füzet, ebbe írhatsz mindent. Ilyenkor célszerű minden óra elején felírni a dátumot, illetve, hogy hányadik előadás/hét van(könnyű visszakeresni) és ceruzával előadásonként számozni a lapokat. Aztán ezeket tantárgyanként szépen lefűztem mappába, így együtt volt minden. Vékony lefűzős mappa nem nagy súly, még akkor sem ha 3-4 db van belőle. Külön mappákba mentek az előadások és a gyakorlatok is.


Sokszor volt, hogy netre rakták az anyagot, kinyomtattam, lefűztem így bármikor bárhol elővehető tanulható (vizsgaidőszakban hasznos).

2012. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is sima lefűzhető lapokat használtam (színeset), de egy idő után áttértem a laptopra (nagyon gyorsan gépelek)

nálunk sokan csinálták

2012. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Egy kitéphető lapos füzet, aztán rendszerezés. Így nem kell sokat cipelni. Azért nem lapokat használok, mert azt tuti elhagynám. Így egyben van amíg le nem fűzöm.
2012. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Papírlapokat. Csak begyűrtem őket a farzsebembe, aztán voilá!
2012. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Iphone diktafonjánál nem kell több.
2012. szept. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!