Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen puskázási módszereket...

Máté1999 kérdése:

Milyen puskázási módszereket ismertek, használtok?

Figyelt kérdés
Kérlek csak olyan módszereket írtatok, amiket már magatok is használtatok, vagy ismertek valakit akinek bevállt. Köszönöm az értelmes válaszokat.
2012. febr. 29. 17:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
semmilyet
2012. febr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
A termünkben ilyen kihajtós tábla van. A belső részébe beírtuk amit kellett tudni és behajtottuk, kötöttünk rá damilt, amikor a tanár háttal ült neki kihajtottuk. Amikor mindenki végzett kikéredzkedett egyik osztálytársam a mosdóba és amikor visszament gyorsan letörölte.
2012. febr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én be szoktam gépelni, aztán wordbe ráteszem a telómra.
2012. febr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a damilos rizikós, főleg az én osztálytártsaimmal, de a telós az bejöhet. Am. én úgy szoktam, hogy ilyen kerek tolltartóm, és abba rakom bele a post-it-os puskát
2012. febr. 29. 19:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Én ritkán puskázok, inkább tanulok. Ennek ellenére velem is előfordul, hogy úgy érzem, nem tudom az anyagot, ilyenkor jöhet a puska, de csak minimálstílusban.


Matekon szimplán beleírom a függvénytáblázatba azt, ami kell, de nincs benne vagy nem úgy van benne. A függvénytáblázatot használhatjuk nyilván.

A számológépem pedig olyan, hogy le kell húzni a fedelét és becsúsztatni alá. Így abba is lehet kicsi puskát beleragasztani.

Vagy a tolltartómba teszem a papírra írt puskát.

2012. febr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy mobilórát:D:D Szerintem az a legjobb puskázási módszer.. Az órát azt sehol sem kell levenni. És az internetet is rá lehet tenni:D Szerintem ez a legjobb:D
2012. márc. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a telefonomra mondtam rá az anyagot és bejött. Úgy, hogy ott állt mellettem a tanár, kiesett a fülhallgatóm és mégsem buktam le.
2012. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én is mindig a telómra teszem rá :D bioszon doga írás közben leesett a combomról a telefon, de így se buktam le.:DD
2012. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%

Először is JÓL-JÓL belevésem az agyamba az anyagot ahogy csak lehet!! és a doga közben szépen előveszem a fejemből és még a tanár sem veszi észre hogy puskázok!!

és még jól is járok !! ;))

2012. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
17%

Tudod, van egy régi, hagyományos, és elég furcsa módszer, ami mindenkinek bejön ha alkalmazza

most nagy titkot árulok el, még a szívem is gyorsabban ver, ugyhogy jól figyelj

úgyhívják :

T.A.N.U.L.Á.S. !!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!