Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy hiába érem el...

Igaz az, hogy hiába érem el pótfelvételin a ponthatárt a létszámtól függ bejutok e és az lesz a ponthatár ami 50 jelentkező esetén az 50. ik pontszáma lesz?

Figyelt kérdés
Valami ilyesmit hallottam. Most 140 volt a ponthatár lehet ez pótfelvételi eljáráskor magasabb is lehet de alacsonyabb nem
2012. aug. 29. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a ponthatár az utolsó felvett ember pontszáma lesz. Ha felette vagy bekerültél, ha alatta akkor nem.140? nem 240? mert annál alacsonyabb nem lehet ha csak nem felsőfokú szakképzés.
2012. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felsőfokú szakképzés lenne
2012. aug. 29. 14:07
 3/5 A kérdező kommentje:
felette vagyok de ez sem biztos tudom:(Lehet 140 helyett 200 lesz a határ:(
2012. aug. 29. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, de szerintem annyit nem fog emelkedni. Mindenesetre sok sikert:-)
2012. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. aug. 29. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!