Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőre középiskolába fogok...

Jövőre középiskolába fogok járni. Szerintetek mibe vigyem a tesicuccom? (Lent)

Figyelt kérdés
Általános iskolában még jó a tornazsák, de középiskolában már szerintem kicsit ciki. :S

2012. aug. 29. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
viszed amibe akarod senkit se fog érdekelni
2012. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

már bocs de nagyon nem. nálunk 2 ember kivételével mindenki tornazsákkal jár (az a 2 gyerek foci szakkörön vannak és oda más cipőt, mezet használnak). A ciki a tesco-s szatyor :D


de azért ne legyen verdákos, vagy hercegnő tesizsák mert azért az már húzós

2012. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen ... :D hát nekem van egy adidas tornazsákom akkor lehet viszem abba :)
2012. aug. 29. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne tulajdoníts a középiskolának ekkora jelentőséget, ez nem arról szól, hogy akkor most fú de nagyon felnőttek lettetek, és a "nagyok" árgus szemekkel fognak figyelni titeket, hogy milyen cuccokkal jártok suliba. A nagyok lesz*rják a gólyákat. Én pl általános iskoláról középiskolára semmimet nem cseréletem le, és 2 évig még azokat cincáltam magammal a tornazsákot is beleértve.
2012. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van aki ilyen sima /nem mintás/ tornazsákba viszi, van aki szatyorba, van akinek benne van a táskája aljába.
2012. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint tesco-s, ha elszakadt sparos táskába vittem a cuccomat :D senki se nézett le érte, pedig elitnek mondható hely volt, igaz 5 éve volt már, változnak az idők
2012. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem sima tornazsákom van, egy szürke-fekete, nem gáz. A legtöbben tornazsákot hordanak, vagy ha kevesebb a tankönyv, akkor az iskolatáskába tesszük bele.

Nem gáz a tornazsák sem, de amúgy senki nem fogja ezt nézni. Abba viszed, amibe akarod.

17/L

2012. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 30. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!