Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A biológiával hol tudnék...

A biológiával hol tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Jövöre el kell döntenem mi leszek hova megyek tovább.Most emelt bioszos vagyok és abból szeretnék érettségizni emelten .Merre mehetnék tovább?
2009. júl. 27. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, én orvosira szeretnék menni ahhoz emelt biosz kell meg közép kémia vagy fizika érettségi. de ez csak egy tipp, mert az orvosira sajnos elég nehéz bekerülni:S
2009. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha biológia szakra mész tovább, és érdekel a molekuláris biológia vagy a genetika, immunológia, akkor nem lesz nehéz elhelyezkedned utána.

Csak ilyen szakirányra kell menned 2. évben, és ilyen msc-re kell továbbmenned majd. mostanában ezek tudtommal elég keresettek (az ökológussal ellentétben :(

2009. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mehetsz biosz szakra, aztán szakosodhatsz. Nagyon sok lehetőség van a biológiával, nem muszáj most eldönteni, hogy mi akarsz lenni. Menj sima biológia szakra, aztán majd kialakul, hogy mi legyen. Szerintem a debreceni egyetem nagyon jó ezen a téren. Ja és nem utolsó sorban nagyon jók a mesterképzéses szakjaik is.
2009. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Léegyél Biológus! Én 2 éve járok erre a szakra, és nem bántam meg! Élettan területen szakdolgozom!!! Ha érdekel, dobj mailt!
2009. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! SZTE-re járok... És egyetértek az elsővel... Sajnos bioszon sem minden szak jövedelmező... Fut: Biotechnológia, Genetika, de pl.: szegény Ökológusoknak elég nehéz dolguk van... :S
2009. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!