Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elte IK programtervező informa...

Elte IK programtervező informatikus tanmenete miből áll?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus az elte ik kar programtervező informatikus kara , főleg a Szoftverfejlesztő része érdekelne . Azt hallottam , hogy a Matek része nagyon erős , én nem tanultam faktos matekot , a közép gimis anyaggal semmi problémám , viszont úgy értesültem h ide nem lesz elég . Viszont van 1 évem amikor rátudnék feküdni a témára , aki ide jár kérem segítsen , milyen témaköröket érdemes átnézni ? mibe kellene jobban elmélyülni ?


+ Mikortól tanítanak grafikus alkalmazásfejlesztést ezen a szakirányon ? és milyen nyelveken programoznak ? C# os ismeretekkel rendelkezem , mikkel fognak ezek kiegészülni ?


+ Aki esetleg elvégezte , mekkora kereslet van erre ?


Nagyon köszönöm előre is a válaszokat !


2012. aug. 31. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Az emelt középiskolai anyagot nézd át mindenképp: korlátosság, határérték, deriválás, integrálás, stb. (az Oktatási Hivatal oldalán szerintem megtalálod az emelt szintű érettségi követelményeket)

Itt megtalálhatod a tantervi hálókat: [link]

Ezen belül: alapképzések(bsc,2008-tól)

Itt a B vagy a C szakirány.

A választható szakmai tárgyak listája: [link]

2012. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!