Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem vagyok még 18, hogy...

Nem vagyok még 18, hogy iratkozzak be?

Figyelt kérdés
Felvettek az egyetemre, de nem töltöttem még be a 18. életévemet. Vinnem kell magammal anyát? Elvileg 18 év alatt nem írhatom alá a papírokat... Járt már valaki így? Mi a teendő? Nem elég egy felhatalmazás?

2012. aug. 31. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

te ezt hogy hoztad össze? én most múltam 18, és még csak most leszek 12.-es, tehát 19 évesen érettségizek majd.

nem buktam meg eddig egyszer sem.

és egyik ismerősömről sem tudom hogy érettségire ne töltötte volna be a 18-at

2012. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még 18, amikor érettségiztem, augusztusi vagyok. De ezt én sem értem, te 5 évesen kezdtél suliba járni?
2012. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen 5 évesen kezdtem az iskolát, mert már tudtam írni, olvasni és elvitt anya egy alkalmasságira, és engedélyezték az iskolakezdést.

És ráadásul a gimi is 4 éves volt.

Akkor nem tudjátok?

2012. aug. 31. 14:35
 4/8 anonim ***** válasza:

ebben nincs semmi meglepő. lehet h nem 4 hanem 3 év alatt végezte el a középiskolát. (minden kötelezőből megcsinálta az osztályozó vizsgát meg az érettségit). az egyetemnek nem feltétele h 18 legyen az illető.


kérdésre a válasz: hülyeséget nem akarok mondani. sztem hívd fel az egyetemet (TO-t) és kérdezz rá.

2012. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvileg 18 év alatt nem vesznek fel...
2012. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétel, hogy betöltse a 18-at, ismerek olyat, aki 16 évesen kezdte. Csak az érettségi a feltétel.
2012. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A gólyatáborban mondta a dékánhelyettes, hogy gondolja már mindenki elmúlt 18, mert ez biztosít belépőt az egyetemre.

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2012. aug. 31. 16:02
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha valaki esetleg még idenézne és hasonló cipőben járna:

A szerződésnél kellett anya, ő volt a tanú, hogy aláírtam, hogy Magyarországon dolgozok X évet..:)

2012. szept. 11. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!