Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan iratkozzak ki az...

Hogyan iratkozzak ki az egyetemről?

Figyelt kérdés
Tavaly felvettek államilag finanszírozottra az egyetemen, de nem jártam be és aktív volt az állapotom. Ebben a hónapban küldtek egy levelet, hogy átraktak költségtérítésesre. Szeretnék kiiratkozni és egy okj-s képzésre mennék, csak a folyamatát nem tudom a kiiratkozásnak. És ilyenkor kérhetik-e a következő félév tandíját?
2011. aug. 22. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
khm, mért nem az iskolában érdeklődsz? o.O a Tanulmányi Osztályon lehet az ilyesmit rendezni.
2011. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert 25km-re van tőlem az iskola, etr-en elvileg mindent el lehet intézni, és előtte utána akartam érdeklődni interneten, hogy mi a teendő.
2011. aug. 22. 22:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is mindenképpen írj egy e-mailt a TO-nak, nálunk egy két napon belül válaszolnak rá. De sajnos valószínűleg személyesen is be kell menned, és csak úgy tudod elintézni. Ha még nem kezdted el a következő félévedet (márpedig a beiratkozás csak később lesz), akkor nem fogják kérni a tandíjat.
2011. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nálunk nem volt külön beiratkozás (második évtől), a tárgyfelvétel jelentette a beiratkozást. szóval mért kérnének? :)
2011. aug. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
ez vicces én 6 évig jártam egy suliba, ami 25kmre volt :D és csak 2 évig voltam kolis, amúgy busz...nade mind1
2011. aug. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
ez vicces én 6 évig jártam egy suliba, ami 25kmre volt :D és csak 2 évig voltam kolis, amúgy busz...nade min
2011. aug. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tudom kivagy
2011. aug. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25 km-et még gyalog is meg lehet tenni....
2011. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bemész tanulmányi osztályra TO-s nénitől kérsz egy kérelmet és azt kell ráírni hogy "saját kérésemre elbocsájtani sziveskedjék" meg persze neptun kódot oda kell írni meg az indoklást ,hogy miért
2011. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!