Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy használjam a SE. Etk...

Hogy használjam a SE. Etk szülésznői karnál a Neptunt? Nem boldogulok a tantárgy felvételel. Segítsen valaki. a mintatantervet akarnám. De az amit találtam 5 oldalas felsorolás a tantárgyakkal.

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Elsõs vagy? Instruktorokkal veszed majd fel az óráid,addig ne nyúlj bele sztem..nagyon fontos?
2012. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak megijedtem mert a rengeteg kötelező tárgyat látom..és nem értem..te is oda jársz?
2012. aug. 31. 23:34
 3/10 HorJencs ***** válasza:

Szia! Én is SE-ETK-n kezdek szeptembertől, ápoló szakon.

Az SE honlapján már fent vannak az órarendek: [link]

Szülésznő szakirányon is 3 tankör lesz, E1, E2 és E3 jelzéssel. A Nepunban meg tudod nézni, hogy melyik tankörbe soroltak be, így egészen konkrétan látni fogod a saját órarendedet!

A tantárgyfelvétellel még ne bajlódj, majd csak szeptember 3-n 00:01-től szeptember 7-n 23:59-ig lehet felvenni a tárgyakat, de ebben majd az egyetemen segítenek!

Remélem tudtam segíteni! Ha nem boldogulsz a tankörbesorolásod kiderítésében, jelezd, és leírom, konkrétan hol találod! :-)

2012. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 HorJencs ***** válasza:
Ahogy nézem, az idegen nyelvi alapozás gyakorlatokon (az Erkel utcában) találkozunk! ;-)
2012. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 HorJencs ***** válasza:

Na, hamar megnéztem, hol is tudod megnézni, melyik tankörbe kerültél:

[link] --> tanulmányok fül --> féléves adatok. Itt már látni fogod, hogy hova soroltak be!

2012. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

szia

köszönöm a segítséget,kérdezhetek még?

Egyébként én levelezőre megyek,azt az órarendet ott nem találom csak a nappalist.

a besorolásnál csak annyit látok hogy államilag támogatottra vettek fel

2012. szept. 2. 11:29
 7/10 anonim válasza:
Nem tudja valaki, hogy hol kell regisztrálni a neptunba? Én is most kezdek, szülésznő-levelezőn!
2012. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

megvan határozva hogy hány kredit értékű tantárgy kell egy fél évre?

Kötelező felvenni rögtön az első félévben szabadon választott tárgyat is?

Az ajánlott félév a neptunban mit jelent?pl 1 az az elő félévben ajánlott felvenni vagy pedig egyy fél évig kell tanulni?

Bocs a hülye kérdésekért...

2012. szept. 3. 10:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Két félév alatt kell

teljesíteni harminc (?) kreditet

2018. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vagyis egy félévben az

egész évinek kb. a felét

2018. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!