Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kötelezőek a labdajátéko...

Miért kötelezőek a labdajátékok tesin a szemüvegeseknek?

Figyelt kérdés
Elég balesetveszélyes, nekem többször volt, hogy eltalálták a szemüvegemet röplabda közben, meg is hajlott a keret stb. A pótlásuk is sokszor egy minimálbérbe kerül. Levenni egy -5 dioptriás meg nehezen tudja játék közben, pedig csak ezt az egy megoldást hallottam eddig.

2012. szept. 1. 13:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit én is felfújt lufinak érzem ezt a történetet.

Én ugyan szerencsére nem vagyok szemüveges, de az osztálytársamnak (nem bántásból írom) de tényleg olyan vastag szemüvege volt mint a szódásszifon alja. Rendkívül okos srác volt amúgy matematikát nagyon tudta informatikus mérnök lett belőle...

Natehát visszatérve Ő is levette a szemüvegét tesiórán és nem rohant falnak, eltalálta a labdát stb stb.

Tehát a kérdésben én inkább egy kis tesióra alóli kibúvókeresést látok mint valódi aggódást :)

2012. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%
egyszerűen vedd le wazze! ha annyira rossz a szemed, hogy egyáltalán nem tudsz játszani szemüveg nélkül, akkor viszont biztos meg lehet beszélni a tanárral.
2012. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szemüveggyártók lobbija, nem lehet más!


Egyébként a felvetés jogos, a szemüveg aranyárban van, a tesitanárok többsége meg max azon a primitív szinten áll, hogy "há'akkor vedd le". Egyébként ha nincs kontaktlencséd akkor ez a megoldás marad, vagy ha végképp nem látsz, akkor kiállsz és nem játszol.

2012. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Náluk amőgy se kötleező a focizás vagy hasonló ha épp nem gyakorlatokat csinálunk. lehet menni tollasozni, kondizni, stb
2012. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!