Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A neptunon hogyan tudok a...

A neptunon hogyan tudok a diákigazolványért fizetni?

Figyelt kérdés

Igényeltem új diákigazolványt, és rámentem a befizetések fülre. Ott kipipálom a di.-t és továbbmegyek. Ott kivan pipálva h a gyűjtőszámlát választom (nem is lehet kivenni a pipát), de utána az alatta lévő sorban egy legördülő fül van, de ott nincs semmilyen számalszám, hanem üres.


mit kell csinálnom?

(meg ugye emiatt tegnap kellett volna fizetnem, akkor most igényelje újat, vagy még lehet azt is most fizetni? Mivel azt írja h még aznap bekell fozetni)


köszi



2012. szept. 2. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sztem ott nézd meg: pénzügyek->befizetés->tétel kiírás->szolgáltatási jogcím-> és amelyik rád illik, azt írd ki és fizesd be.
2012. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tételkiírásnál kiválasztottam magamat ugye (csak az lehet), szóval én vagyok a befizető. de amikor befizetnék akkor van az a gond amit írtam
2012. szept. 2. 15:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem is teljesen értem milyen legördülőről beszélsz olyan nekünk nincs ott...

És a diák tételt is magadnak kell kiírni ahogy az első írta.

Szerintem sz iskolában kellene érdeklődni erről.

2012. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ugye ez itt amikor rámegyek a befizetésre, itt kipipálom a kis négyzetet majd a továbbra megyek:

[link]


majd ez fogad:

[link]


itt nem tudom h mit tegyek

2012. szept. 2. 18:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Van pénz a neptun számládon?
2012. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem bankkártyával kell? nem olvastam semmilyen neptunszámláról. az mi pontosan ha megkérlek leirod h müködik?
2012. szept. 2. 19:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Huha. Nem akarlak félrevezetni de bálunk bankkártyás fizetés nem volt. Nekünk volt egy adott gyűjtőszámlánk arra kellett elutalni a pénzt az egyetem neve és NK-"neptun kódod" közleménnyel. Aztán 3-4 nap múlva megjelent a Neptunon az az összeg.

És amikor fizettünk abban a legördülő listában ahol neked üres nekünk megjelent a gyűjtőszámla, és ha azt kiválasztottuk akkor kiírta mennyi pénzem van.


De semmilyen tájékoztató nincs erről nektek? Nekünk volt képes illusztrációval a gólyáknak bemutató.


Melyik egyetem?

2012. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
óbudai egyetem, de utánanézek
2012. szept. 2. 19:58
 9/11 anonim ***** válasza:
2012. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi, a gyűjtőszámláról olvastam, de ezt az oldalt nem találtam meg:)


amugy ilyenkor mind1 h az én kártyámról (nincs szabad pénz) vagy apáméról küldjük?

2012. szept. 2. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!