Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igazgatásszervező szakon...

Igazgatásszervező szakon milyen szinten folyik a közgazdaságtan oktatása?

Figyelt kérdés
Érdemes egy pénzügyi számviteli ügyintézőit elvégezni előtte? Úgy gondolom alapozásnak nem lenne rossz. Főiskolára legközelebb úgyis csak keresztfélévesre tudnék jelentkezni.
2012. szept. 2. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak gimnáziumot végeztem előtte, de csont nélkül meglett 4-esre a diploma, mellesleg puskázás nélkül. Biztos lesz, ami ismerős lesz belőle, de tapasztalataim szerint, akik pl. banki ügyintézőről vagy jogi asszisztensről jöttek, nem értek el jobb eredményeket, mint pl. én, vagy a tanulósabb barátnőim. Ahhoz, hogy ne ess ki a tanulás ritmusából, érdemes elvégezni, ha meg diákigazolványt is kapsz, akkor mindenképpen. Plusz később jól mutat még egy papír, ha pénzt nem is kapsz érte.

Biztos, hogy nem mindegy, melyik egyetemre mész. Nálunk 2 félév volt, egy mikro- és egy makroökonómia. A jogi tárgyak aránya milliószor nagyobb.

2012. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
2012. szept. 3. 14:40
 3/3 anonim válasza:
Igsz-en egy félévig van közgáz, abszolút nem szakmai tárgy, tehát nem "orrvérzésig" megy a számonkérés. A második félévben van, amikor a reálos tárgyak vannak előtérben - kivételesen. (számvitel, közgáz, statisztika, stb.)
2012. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!