Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet felkész...

Mennyi idő alatt lehet felkészülni az emelt szintű informatika érettségire? Mikor kezdjek el magántanárhoz járni?

Figyelt kérdés
A középszintű érettségi és az ECDL vizsga már megvan, 95% lett, májusban meg szeretném próbálni az emelt szintet is. Az iskolában nem tudok bejárni a faktokra mert más órám van abban az időpontban, de magántanárhoz el tudnék járni. Ez óránként 2000 Ft lenne. Ezért kérdezem, hogy szerintetek mennyi idő lenne szükséges, hány órán kéne részt vennem, hogy feltudjak készülni egy sikeres emelt szintű informatika érettségire? Természetesen mellette itthon is tanulnék, érettségiket, feladatokat oldanék meg.

2012. szept. 3. 17:25
 1/1 anonim válasza:
Én most érettségiztem, a word-ot, excelt meg accest gondolom már nagyjából tudod, mivel van közeped, ahhoz szerintem nem is kell magántanár. programozásból én jártam tanárhoz, 13-szor voltam két órát, és megtanított a programozás alapjaira, az érettségim is egész jó lett...
2012. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!