Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyabálra adtok tippeket?

Gólyabálra adtok tippeket?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy valószínűleg nekem és egy-két haveromnak kell majd megszervezni a szeptemberi gólyabálat a leendő elsősöknek (középiskolai kollégium). Tudtok mondani néhány ötletet gólyabálos műsorra, vagy feladatokra? Azt is leírhatjátok, hogy nektek milyen volt.
2009. júl. 28. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk volt karaoke, csokisrépa evés, nagy tál lisztben kéz nélküli cukorkeresés .. most hirtelen nem jut eszembe több, de mindez vicces ruhákban (egyik osztály rab volt másik fele elmebeteg- pizsiben)
2009. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Le kell mérni hogy mekkora a suli(tornaterem,

osztályterem ..) kerülete egy gurigánnyi wc papírral.Át kell masirozni a város egyik részén valamilyen vicces ruhakölteményben. Keresni kell egy Réka nevű nőt, egy fülbevalós rendőrt... és be kelll hozni.Pirospaprikával kell megmosni egy más egymás fogát. Le kell borotválni a tejszínhabot a lufiról,fel kell ismerni a tanárok gyermekkori képeit.Meg kell enni valami gusztustalanságot pl.erős pistás kokuszgolyót. Átmenni a torna termen egy tojással a kanaladon miközben egy társad a hátadon van.Lisztből szájjal kiszedni egy kulcsot, odát írni hozzátok. És a mi golyabálunkon minden gólya leteszi a gólyaesküt. Mindig előre engedem a büfénél a végzősöket(gimnáziumban)stb..Minden gólya osztálynak be kell mutatnia egy táncot és a legjobb kap valamit ( nálunk egy szemetesvödröt,amire rá van írva hogy az év gólyatánca és ez minden évben átvándorol az azévi legjobbhoz ) A mi gólyabálunk a tornateremben volt és után jött a diszkó.Remérem jó ötleteket adtam és sok sikert.

2009. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
még az előző vagyok, meg a végén volt eskütétel, utána kapott mindenki a szájába valami savanyú cukrot.
2009. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket
2009. aug. 1. 17:28
 5/5 anonim válasza:

idén volt olyan a mi gólyabálunkon, hogy az egyik csaj, a fiúnak a nadrág egyik szárából átvezetni a másik szárán egy tojást... :>



... remélem érthetoen emlagyarázztam... ;))

2009. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!