Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az a kurzusfelvétel verseny...

Mi az a kurzusfelvétel versenyjelentkezés?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy minél előbb vegyél fel kurzust? tehát ez egy verseny? Pótfelvis vagyok, lemaradok így valamiről (BKF) az van kiírva, hogy Kurzusfelvétel versenyjelentkezés 09.03.13:00 - 09.04.23:59 . Egy kurzust sem ad ki, úgyhogy nemtom mivan..

2012. szept. 3. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen. A megmaradt helyekre aki kapja, marja módon lehet jelentkezni.
2012. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az lehetetlen hogy egy kurzus sincs..
2012. szept. 3. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Beregisztráltál? Mert ha még nem lehet azért nem látsz semmit. Egyébként már nálunk minden kurzus betelt, facebookon megy is nagyban a rinya, hogy erről vagy arról lecsúsztak, mondjuk mások sem hobbiból kelnek 6kor ilyenkor.
2012. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én pótfelvis vagyok, ma volt a beiratkozás..csaknem fogyott el ilyen hamar, és holnap éjfélig van idő elvileg..Az iskola veszi fel a kötelezőket nekünk, amit még nem vettek fel, létezik,hogy kötelező előtt kell szabadon választható kurzust felvenni?
2012. szept. 3. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!