Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugye nem csak én vagyok az...

Ugye nem csak én vagyok az akit nem vettek fel főiskolára és most munkát keres?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vettek fel főiskolára, a pótfelvételire nem tudtam jelentkezni mert nem volt 100 meg 200 ezer ft-unk félévente. Munkát keresek eddig sikertelenül, apám meg azt mondja csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nem vettek fel. Csak én ülök itthon iskola és munka nélkül. De azt nem bírja megérteni, hogy most nehezebb elhelyezkedni mint régebben. 20/L
2012. szept. 4. 08:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
okj, ingyenes neked még 3évig
2012. szept. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi tudom,csak azt kihagytam, hogy előtte csináltam egy 2 éves okj-s szakmát így ha megyek a második szakma már fizetős lenne.
2012. szept. 4. 08:50
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Manapság egy diploma sem garancia arra, hogy munkát kapsz!Nem vagy te szerencsétlen!És még 25 éves korban sem késő elkezdeni a fősulit, sőt még később sem! :)
2012. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel.. csinálj javító érettségit, nyelvvizsgát, esetleg emeltezz.. ha elég energiát fektetsz be akkor sikerülni fog.Apudnak meg mond hogy ha olyan könnyű munkát találni, akkor szerezzen neked-ő egyet, ami megfelelő. Melyik szakra szeretnél menni?
2012. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem vettek fel, dühítően kevés ponttal maradtam le, azon a szakon pedig nem hirdettek pótfelvételit - nekem is kiesett. Munkát keresek én is, voltam néhány állásinterjún, zöme átverés, szóval én is ott vagyok, ahol a part szakad. Kétségbe vagyok esve, hogy nem fogok tudni mit csinálni, nem szeretnék egész nap itthon lenni, dolgoznék, hogy járhassak nyelvtanfolyamra, hogy legyen + pontom. Kitartás a munka kereséshez!
2012. szept. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az okjs szakmáddal nem tudsz elhelyezkedni?

Én a helyedben beadtam volna a pótfelvit ((be is adtam anno) és megkerestem volna a pénzt a tandijra. 100.000 nem olyan sok hogy ne tudd 3 hónap alatt összeszedni

2012. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én most végeztem az egyetemen, viszont én is melót keresek már február óta és semmi sincs. Végzettségemnek megfelelő meg pláne. Ha más munkára jelentkezek, pl boltba: nem vagyok jó, mert nincs róla papírom, pultozni sem vagyok jó, mert nincs róla papírom, a másik kifogás, hogy nincs tapasztalatom. A többi meg átverés, Zepter, Avon, Amway, KMD (Keresd magad degeszre) és egyéb hálózatokba próbálnak becsalogatni. De nem adom fel talán akad valami meló.
2012. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló! neked milyen végzettséged van amivel nem sikerült elhelyezkedned?
2012. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem sem vettek fel, a kereskedelmi végzettségemmel elmehetek a bús p*csába..:( Szóval most én is keresem ezerrel
2012. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

engem sem vettek fel másodszorra sem szóval ez lesz 2. évem suli nélkül :( ja meg munkám sincs egyenlőre

20L

2012. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!