Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen jogaim vannak orvosi...

Milyen jogaim vannak orvosi ellátás ügyében?

Figyelt kérdés

Nappali tagozatos egyetemi hallgató vagyok, passzív félévre mennék, TB kártya nehéz kérdésem lenne.


Nehezen megy az egyetem,ezért munka helyet keresek. Találtam az egyik szövetkezetnél lehetőséget amit főmunkaként is lehetne csinálni,meg iskola mellett is. Fejvadászkodással is foglalkoznak. (universitas) S az lenne a kérdés hogy ilyen estben hogy járna nekem bérlet,TB kártya meg orvosi ellátás.

Szakmai munkát keresek,de azt még nem találtam.

Azt tudom hogy családi pótlék már nem jár mert elmultam 23 éves,felsőoktatás.


BCE-ÉTK-ra járok.


2009. júl. 28. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek a fenti jogok sztem függetlenek attól hogy iskolába jársz vagy dolgozol.Ha van a leendő munkahelyednek van üzemorvosa, vedd fel vele a kapcsolatot.A melóhely munkaügyise is biztos tud felvilágosítást adni,vagy a főnök,valaki.

Ezen a linken a TAJ kártyáról tájékozódhatsz:


[link]

2009. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Majd elolvasom!

Azt már kideritettük h a suli passzív félév esetén is fizeti a TB-t,tehát nem kell havi 4500 forintot fizetnem..

Ha nem fizetné akkor kellene ennyit fizetnünk!

2009. aug. 6. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!