Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek a gólyatáborba,...

Ha nem megyek a gólyatáborba, akkor az a későbbiekben mekkora hátránnyal jár?

Figyelt kérdés
Olvastam itt 1-2 hsz-t a gólyatáborról és bevallom..LEDÖBBENTEM. Álmomban sem gondoltam volna, hogy egy gólyatáborba ilyen dolgok történnek, egyáltalán nem akarok már menni. Oké, az tény, eddig sem volt hozzá nagy kedvem, de elmentem volna, most viszont maximálisan az itthon maradásomat támogatom. Egyáltalán nem vagyok egy bevállalós fajta, bulizni, táncolni is csak az ismerőseim körében tudok felszabadultan, itt viszont egy árva ismerősöm sem lesz. Egy szó mint száz: félek egy picit. Valahol azt írták, hogy semmi nem kötelező, valahol meg azt, hogy igenis vannak kötelező programok. Én úgy gondolom, hogy enélkül a tábor nélkül is tudnék későbbiekben könnyedén barátkozni, hisz nyugodt körülmények között barátkozó típus vagyok. Nem szeretem magam körül a felfordulást, a hangzavart és ha ezt még tetőzzük is sok sok idegennel.. szóval. szerintem ezt nem nekem találták ki. Vagy mégis? Vagy nem ér annyit és csak az én agyamba van, hogy esetleg így hátránnyal indulok? Később nem fognak megszólni, mert én nem voltam? Inkább bírjam ki ezt a három napot és indítsak jó ponttal, vagy inkább próbálkozzak szeptemberben?
2009. júl. 28. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Nemlesz semmien hátrányod a későbbi sulis időszakodra nézve, nálunk pl volt pár végzős kigyúrt csávó azt csak a balhét csinálták, am én se mentem mert tudtam h miket csinálnak/tatnak az emberrel..


Ha akarsz mész, ha nem akk meg nyugodt lehetsz ^^

2009. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem vesztesz semmit ha nem mész, csak egy jó bulit hagysz ki (ha nem vagy bulizós, IHB-s fajta, akkor még jobb is) :)
2009. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
semmit se vesztesz.
2009. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem veszítesz semmit. Majd a tágra nyílt szemekkel csodálkozóknak (hogy te nem voltál gólyatáborban) mondd azt, hogy nyaraltál és legyél kedves mindenkivel. Ennyi az egész. :)
2009. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak nyersz vele, ha nem mész el (egy csomó stresszt meg az árát). Mindenki le fogja szarni, hogy voltál-e gólyatáborban, plusz az ismerkedésre lesz x éved, nem azon az egy héten fog múlni, hogy sikerül-e beilleszkedned.
2009. júl. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném, hogy nem leszel egyedül azzal, hogy nem mész, nagyon sokan nem mennek el. Talán a többség. Szóval önmagában azzal sem fogsz kilógni, hogy nem mész el.
2009. júl. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. :)
2009. júl. 29. 13:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis sokat veszítel. Már a kezdet kezdetén ki kell alakítani a kapcsolatokat. De te tudod.
2009. júl. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!