Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baj hogy Neptunon felvettem a...

Baj hogy Neptunon felvettem a tárgyakat?

Figyelt kérdés
elsőéves vagyok, tegnaptól lehet felvenni a tárgyakat. Én meg rányomtam hogy Beiratkozás meg minden, engedte is, jelentkeztem is az órákra, amik kellenek. Viszont barátom utána meg azt mondta, hogy az elsőéveseknek az egyetem veszi fel. Most akkor baj hogy felvettem már a tárgyakat?
2012. szept. 5. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha baj, akkor le fognak jelentkeztetni automatikusan.
2012. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzilKa ***** válasza:
100%
Nem lesz belőle baj, a TO hozzászokott már az ilyesmihez... :) Csak akkor lesz nekik kavarodás, ha más kurzust vettél fel, mint amelyikre besorolnának, de mint írtam, előfordult már ilyen, tudják kezelni.
2012. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj. És DE-n úgy volt hogy lap alapján választassz órákat, de ez elmaradt. Szóval neked kell majd felvenni. Most amúgy is csak a gyűjtőcsoportot és elméletet tudtad felvenni, töbet nem engedett.
2012. szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!