Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ETR - HELP Etr-ben felvettem...

ETR - HELP Etr-ben felvettem a tárgyakat, és azt írja felül, hogy bejelentkezésre várok. Mit csináljak? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Volt már ilyen egyszer, mikor a másik fősuliba jártam, és ott csak annyi volt a teendő, hogy az ügyintézés menüpontban állapotváltásnál aktívvá tettem a félévet. De most ha belemegyek az ügyintézésbe, csak 3 menüpont van, és egyik sem az állapotváltás... mit csináljak? Segítsetek pls. Vagy esetleg még várnom kell, mert csütörtökön volt a beiratkozás...lehet amiatt? SZTE-JGYPK Gyógyped. Lev. I.félév...ha ez számít. Köszi előre is :)
2011. szept. 4. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nem ETR van, így érdemben segíteni sajnos nem tudok. Lehet hogy egyelőre még nem regisztráltak le és kész, de azért nem árt feltenni a kérdésedet TO-n, vagy ETR felelősnél. Néhány egyetemen vannak "gólya segédek", akik pont arra jók, hogy ne szaladjanak az elsősök minden "hülyeséggel" TO-ra. Ha nálatok van ilyen, esetleg megkérdezheted őt, hátha találkozott már hasonlóval.
2011. szept. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szegeden addig Bejelentkezésre vár van kiírva, amíg a szorgalmi időszakban "24 órán keresztül" nincs lezárva a tárgyfelvételed. Ez általában gyakorlatilag egy éjszakai időpontot jelent, a gép végignézi, kinek van akkor lezárva és akit talál, annak beállítja az aktív jelzést, csak utána lehet menni például diákigazolványért. Természetesen ha már átváltott aktívvá, bármikor felnyithatod a tárgyfelvétel lezárást, és variálhatod az óráidat.
2011. szept. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
úgy van ahogy a 2. írja, de annyit még hozzátennék, hogy max mától lehetsz aktív
2011. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!