Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolán laptopot szoktak...

Főiskolán laptopot szoktak vinni a hallgatók vagy füzetet? Melyik a jobb megoldás?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 23:03
1 2
 1/14 anonim válasza:

Attól függ. Ha gyorsan tudsz gépelni, mindenképpen praktikus, hiszen olvasható, utólag formázható, könnyen továbbítható.

Én személy szerint szeretek a jegyzeteléskor a papíron ide oda nyilazgatni, csak sajnos elég csúnyán írok ha sietek, ezért inkább laptopra voksolok

2009. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Füzetet viszünk arra az órára, ahol figyelni, jegyzetelni kell, laptopot oda, ahol benn kell lenni (mert pl katalógus van), de nem jegyzetelünk, mert unalmas, úgy is van kiadott jegyzet stb. Magyarul a laptop unaloműző, játék, jegyzeteléshez nemigen használható, pláne, mivel az aksi nem bírja 2 óránál tovább (főleg akkor gond, ha egymás után van több óra).
2009. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
füzetre szavazok. nálunk akik laptopon jegyzetelnek jönnek oda óra végén, hogy adjuk kölcsön, mert lemaradtak. a laptopot én csak akkor viszem ha uncsi az óra és pasziánszozni akarok:D
2009. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogyha eljön az ideje (még 2 év) én ziher hogy nem fogok laptoppal rohangálni. Az az utolsó amire van pénzXD Másrészt meg rohadt gyorsan gépelek, de utálok:@ Inkább a füzetre voksolok!
2009. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És még mi kell ezeken kívül? Más kütyü? Pl. ipod-ot vagy psp-t vigyek? Kaja, innivaló nem kell, mert van büfé... Egyéb?
2009. júl. 29. 00:34
 6/14 anonim ***** válasza:
Laptoppal nem lehet jegyzetelni, különösen reáltárgyakat. Pl. fizikát, matekot nem lehet laptopon jegyzetelni. Jegyzetelni füzetbe kell, ill. ha csak lehetséges, nem kell jegyzetelni egyáltalán, hanem mások jegyzetét kell elkérni. :)
2009. júl. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezek amiket utobb kérdeztél nem feltétlenül kellenek. Hacsak nem akarod,hogy ellopják.

Kaja inni való meg jó ha van, mert 1 nem mindig tudsz kimenni a büfébe ha megéhezel, vagy szomjazol, ad 2 olcsóbb ha a szomszédos boltban veszed meg.

2009. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jól írták előttem, a laptop felesleges, mert le fogsz maradni. Hacsak nem tudsz hiperszuper gyorsan gépelni. Inkább füzetbe írj, aztán otthon majd átírod a gépbe. Így át is ismétled az előadáson elhangzottakat. :-)

Kaját is vigyél és innivalót is, mivel a szünet kb. 10-15 perc, és olyankor tömött sorok állnak a büfében, lehet hogy sorra sem kerülsz.

2009. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igaz, én biológia szakos voltam-vagyok, de nálunk az egyetemen még senkit sem láttam laptoppal órán. Én személy szerint ki is zavarnám, főleg ha játszik rajta!
2009. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Nem játszani akaok rajta, csak gondoltam, hogy praktikusabbb. :) Ráadárul a MacBook nagyon könnyű. Diktafonnal lehetne esteleg még megoldani, nem? Csak kinek lenne edve otthon leírni... :) Meg ha vmi nem hallatszik...

2009. júl. 29. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!