Mik a tapasztalataitok a magántanuló helyzetéről? Könnyebb az időbeosztása? Sport mellett jobb megoldás-e, mik az előnyei/hátrányai?

Figyelt kérdés
versenyre való felkészülés / versenyzés miatt magántanulásra hívta fel a figyelmet az egyik tanár a sok óráról való hiányzás miatt.(edzések miatt gyakran elkell jönni).
2011. márc. 3. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltam már magántanuló egy tanévig, nagyon jó. Sokkal könnyebb, mint a másik. Nincs hátránya.
2011. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében tényleg könnyebb és egyénre szabottabb. Azonban iskolától függ a hátulütője: valamelyik suli a magántanulóitól megköveteli az osztályozóvizsgát, valamelyik egyáltalán nem, és van olyan is, amelyik azt mondja, hogy ah úgy magántanuló, hogy bejárt és vannak jegyei, akkor nem kell vizsga.

(Ezek az osztályozóvizsgák pedig rendszerint nehezek, mert az egész éves anyag egyszerre kell minden tárgyból.)

2011. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal könnyebb :)

Én is sportolok és sokat hiányoztam az edzések és a versenyek miatt, meg minden verseny előtt vinni a kikérőt szóval elég macerás is volt... Amikor tudtam akkor bent voltam és megírtam a dogákat, mindenből meglett a megfelelő mennyiségű jegyem és így nem kellett osztályzó vizsgáznom sem:) Szóval én csak ajánlani tudom :)

2011. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!