Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok? Elhívjam...

Ti mit gondoltok? Elhívjam ezt a fiút szalagavató táncra? Vagy gondoljam át az összes más lehetőséget? (lent) Bocsi, ha rossz a kategória és kicsit hosszú lesz!

Figyelt kérdés

Idén leszek végzős és ugye készülünk a szalagavató táncra.Eredetileg úgy gondoltam,hogy nem szeretnék táncolni,mert szégyenlős vagyok és elég zárkózott is,csendes,nem ez a bulizós típus,remélem értitek.De meggondoltam magam és nem szeretném kihagyani!

Az osztályunkban az a gond,hogy 9 fiúra jut 26 lány :S Még nem döntöttük el pontosan,mit fogunk táncolni,mert lehetséges egy olyan,hogy a sok lánynak nem kell máshonnan fiút hívni,ha csak az osztálytársainkkal (fiúk) táncolunk közösen.Ha ez lesz,a kérdésem tárgytalan.


DE!Ha a mellett döntünk,hogy pár kell hívni 18 lánynak,akkor mit csináljak? Sajnos nincs túl sok fiú barátom/ismerősöm,úgyhogy lehet,nem lenne nagy választék.Aki először eszembe jutott,ő az osztálytársam bátyja,fél éve találkoztunk először,de utána nem.Miatta.Egy ideig tetszett ez a srác (ő 21 éves),de úgymond már kiábrándultam belőle.Barátom nem volt még,úgyhogy nem tudom,mit tehetnék igazából.Ezek után el merjem hívni? Félek közeledni...mert ugy eredetileg úgy volt,hogy találkozunk,de ez sohasem történt meg!Ha most elhívnám táncolni,nagyon gáz lenne ezek után? Persze csak tánc...

De végül mindig arra lyukadok ki,hogy ezt nem merném neki egy üzenetben megírni.A másik két alternatíva lenne:

-anya ajánlotta a kolléganője fiát (akit nem ismerek),fél évvel fiatalabb nálam és egyel alattam jár

- a másik a padtársam,szintén fiú.H őt kérném meg,nem kellene hívnom senkit.

Szerintetek ki legyen?

Vagy ne is táncoljak egyáltalán?


18/L


2012. szept. 7. 19:33
 1/2 anonim válasza:
szia! mi már tavaly túlestünk ezen a problémán, és hasonló helyzetben voltunk, mint te. szerintem az első fiút ne hívd el, mert nem is találkoztatok még, meg ahogy kivettem az írásodból, nem is a ti sulitokba jár. Még ha el is fogadná, és táncolna veled, nem lenne olyan felszabadult a kettőtök kapcsolata, márpedig a tánchoz ez nagyon fontos. Anyukád kolléganőjének a fia szóba jöhet, de szerintem először a padtársadat kérdezd meg. Ha melletted ül, biztos szoktatok beszélgetni, szóval ismeritek egymást egy bizonyos fokig, nem lennétek idegenek. Viszont -és ezt azért írom, mert azt írtad, még nem volt barátod-, ajánlok egy jó módszert a párkeresésre. (És ez lehet, hogy nem csak táncpartnert fog számodra jelenteni..:) ha van rálehetőség a sulitokban, rakjatok ki plakátokat, amiken nagy betűkkel kiírjátok, hogy "Táncpartnert keresünk". Megadtok egy telószámot, vagy az osztálytermetek számát, és ha van a sulitokban egy-két bevállalósabb fiú, biztos jelentkeznek. Ismerkedésnek is jó, mert így megismerhetsz olyanokat is, akikkel idáig még nem találkoztál a sulidból. Így egyfajta castingot rendezhettek, melyik jelentkező kivel fog táncolni. Szerintem nagyon jó buli, főleg, ha tényleg komolyan gondolják a fiúk. Sok sikert, és remélem tudta segíteni!
2012. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amit az első válaszoló írt, teljes mértékben igaza van, én még csak azt tennék hozzá, hogyha az osztálytársadat kéred meg, akkor az ő ruháját nem neked kell fizetni, míg külsősnél ez esélyes, legalábbis nálunk ez így ment
2012. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!