Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S. O. S. Fodrászok! Figyelem...

S. O. S. Fodrászok! Figyelem segítségre lenne szükségem! Hogy kell ezt meg csinálni?

Figyelt kérdés
alacsony fiatal sportos testalkatú és viseletű határozott hátrafelé beesett állú középhosszú hajú vendég rövid könnyen kezelhető frizurát szeretne.eredeti hajszíne sötétbarna amit szeretne kiszőkíttetni egyúttal színes melír tincseket is készíttetni.
2012. szept. 7. 19:41
 1/2 A kérdező kommentje:
eddig egy elég ramaty fodrász suliban voltam 1év alatt 3 fodrász tanárt is kaptunk de még sem tudtunk sok mindnet el sajátítani most át jelentkeztem egy tanfolyamra egy meglévő osztályhoz kezembe nyomtak egy papírt hogy ezt csináljam meg majd vigyem vissza de életemben nem láttam még ilyet azt sem tudom hogy álljak neki.... oké hogy le írom mit kell csinálni de csak a folyamatot írjam le vagy azt is hogy mit tudom én oda kísérem a hajmosó tálhoz le ültetem vagy az nem kell csak a folyamat bár tudják hogy milyen körülmények uralkodtak a suliban de akkor sem akarok még jobban szégyenkezni hogy még ilyet sem csináltunk abban az 1évben áh nem tudom aki tud segítsen kérem előre is köszönöm..:/
2012. szept. 7. 19:50
 2/2 anonim ***** válasza:
Most a "vendég" férfi vagy hölgy?
2016. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!