Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anatómiai atlasz kölcsönbe?

Anatómiai atlasz kölcsönbe?

Figyelt kérdés
Debreceni Egyetem 1.évfolyamos gyógytornász hallgatója vagyok. Ha valakinek már nincs szüksége az anatómiai atlaszára vagy tudna olyat akinek van, akkor szeretném tőle kölcsön kérni :)

2012. szept. 8. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kölcsönzöl ki a könyvtárból?
2012. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félek hogy nem fogok tudni időben elmenni a könyvtárba és már nem lenne :S Ezért szeretném inkább kölcsönkérni. Az valahogy biztosabb :)
2012. szept. 8. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a könyvtári katalógusban, és foglald le ;) Majd bemész érte legkésőbb másnap. 17-én úgyis kezdődik a tanítás, előtte már érdemes meglennie a cuccodnak, hogy ne akkor kapkodj ;)
2012. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elmondanád hogy az a foglalás hogyan működik? :)
2012. szept. 8. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Belépsz a könyvtári katalógusba, kikeresed a könyvet, rákattintasz, előhozza az összes kiadást, amelyik kell, arra rákatt, majd kiveszem/kikérem a raktárból.
2012. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. szept. 9. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!