Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia számolások! Hogyan...

Kémia számolások! Hogyan lehetek belőle jobb?

Figyelt kérdés

Emeletezni szeretnék, de nagyon-nagyon nem mennek a számolások. Csak ülök felette..és megy az idő. Semmire se jutok. Már minden létező képletet magam elé írtam egy lapra, alapoktól gyakorlok, és egy nyamvatt példát nem tudok megcsinálni...

Orvosira akarok menni..."sajnos" kötelező az emelt kémia is idéntől. Mit csináljak? Tudna valaki segíteni?:/ Különtanárt sajnos nem engedhetek meg magamnak...


2012. szept. 8. 21:44
 1/4 Silber ***** válasza:

Ha valóban ennyire szeretnéd, egy kis kreativítással mehet.

- Összebeszélsz egy felsőbbévessel, és tanítotok egymásnak valamit (pl. te nyelvben segítesz neki, míg ő kémiában)

- Odamész a tanárhoz és megkéred, hogy adjon külön feladatokat neked. Óra előtt/után biztosan magyaráz neked pár percet, ha valamit nem értesz, esetleg foglalkozik veled is egy kicsit külön. Ha összebeszélsz több társaddal akik szintén le vannak maradva, megbeszélheted a tanárral hogy külön órát tartson korrepetálás címén, egyes helyeken ez plusz bevételt jelenthet neki. Mindenki jól jár

- Elkérsz valakitől füzetet, amiben megoldott feladatok vannak. Azokból gyakorolhatsz

- És még sok más lehetőség, csak picit gondolkodni kell.


A lényeg hogy ne add fel, és az oldal tagjai is a segítségedre vannak. Csak lássuk azt, hogy valóban görnyedtél felette picit, nem csak beírod hogy "csinálja meg valaki", mert az senki nem szereti.

2012. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy? Miből gyakorolsz? Jársz fakultációra?
2012. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
12.-es vagyok, idén érettségizek, szóval májusig van időm behozni a lemaradást. Tavaly második félévtől kezdtem el a faktot, szóval némi elmélettel rendelkezek.
2012. szept. 10. 14:11
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyébként a mozaikos könyv van meg, meg kb. egy hete vettem meg Villányitól, ötösöm lesz kémiából c. könyvet, dehát...Nagyon-nagyon nem megy, csak a kedvem megy el. -.-"

Egyébként minden évben kítünő voltam..De ez a kémia minden ember mumusa, általában. Így is panaszkodnak, hogy kevés az orvos. Ha kötelezővé teszik az emeltet (amikor így is alig mentek orvosnak!), hogy várják el, hogy az emelttől majd megjön a kedv?? -.-"

2012. szept. 10. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!