Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10. vagy 11. osztályban jobb...

10. vagy 11. osztályban jobb érettségizni informatikából?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt lehet rá felkészülni,ha az alapoktól akarom kezdeni?Mármint,hogy biztosan tudjak mindent.

Az is érdekelne,hogy melyik könyvből lehet felkészülni rá a legjobban,tehát ha leírnátok,megköszönném! :)

Ha lehet olyan válaszoljon,aki már túl esett az info érettségin. :)


2012. szept. 9. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 10.-ben érettségiztem, szerintem jobb mert 11.-ben már úgysem lesz info. nekünk a tanár tartott ilyen faktszerűséget (ugye 10.-ben még nincs hivatalosan fakt).
2012. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én 11.ben csináltam a középszintűt, de eleve infó szakra jártam, így 12.ben ugyan úgy be kellett járnom órákra (meg persze 11-12.ben jártam infó faktra is). és 12. évvégén emelteztem infóból.
2012. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. szept. 10. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!