Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2012 Október/Novemberi magyar...

2012 Október/Novemberi magyar irodalom, magyar nyelv és történelem érettségi tételsor?

Figyelt kérdés
Keresgettem a neten a 2012 Novemberi Magyar irodalom, magyar nyelvtan és történelem érettségi feladatsorokat de mindenhol csak a 2012 júniusi tétel sort találom. Ez azért van mert ugyan az lesz a szóbeli része, vagy mert azt a tétel sort az érettségiztető iskola szabja meg?

2012. szept. 10. 14:54
 1/2 anonim válasza:

sok mindenki örülne, ha fent lennének a feladatsorok :D de szerintem neked a szóbeli tételek kellenek.

én úgy tudom, hogy két vizsgaidőszak között 6 tételt kell változtatni, de ez a tavaszi érettségire vonatkozik. mivel eredetileg az őszi érettségi "pótérettségi" ezért szerintem ugyan azok a tételek vannak, de célszerűbb inkább a szaktanárt megkérdezni.

2012. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen elírtam a tételsorokra lenne szükségem és nem a feladatokra :D A mostani érettségi elvileg ahogy te is írtad pótérettségi, de mégsem, mivel aki előre hozottat akar tenni annak is most kell vizsgáznia és ez az ami az én logikai elgondolásomba bezavar. :(

Szaktanárt akit megkérdezhetnék az sajnos nincsen, így a tanári oldalról nincs segítség.

2012. szept. 10. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!