Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni?

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
AZ a helyzet, hogy eléggé el vagyok keseredve. Nincsen motivációm a tanuláshoz. :S tavasszal kell fakultációt választani, de nem tudom mi legyen. Történelem érdekelne, szeretem, de jogi egyetemre kizárt dolog hogy felvegyenek, nagyon magasak a ponthatárok. Közgazdaság dettó. Eléggé elkeserít, hogy ennyire előtérbe helyezik a reál tantárgyakat. Ne értsetek félre, tudom hogy ezek a tárgyak fontosabbak. Mit csinálhatnék ilyen helyzetben?[11.es vagyok, 5 évfolyamos osztályba járok. Van egy angol középfokú nyelvizsgám, és egy közép info érettségim]
2012. szept. 11. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Már eleve az angollal és az infóval tovább tudnál tanulni, de ha igazán a töri érdekel, vedd fel emelten. Mehetsz bölcsészetre, talán. Ha igazán érdekel a töri, akkor még talán a társadalomismeret is jó lehet, én is így vagyok ezzel, hogy csak a töri, és én a társadalmat választom mellé :) Remélem tudtam segíteni:)
2012. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszön válaszodat, hasznos volt!! :-)

AZt meg tudnád mondani hogy társadalomismereti szakokra hány pont kell átlagosan? És ezekkel később el lehet helyezkedni?

2012. szept. 11. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Húh.. felvi.hu-n nézdd meg, mert én a Corvinusra készülök, így csak annak a pontjait néztem meg :/ De szerintem ez szaktól függ, a bölcsészkarra nemlehet olyan nagyon sok, de ez egyetem és szaktól függ :)
2012. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!