Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitel! Honnan tudom, hogy...

Diákhitel! Honnan tudom, hogy megkapták az igénylésemet?

Figyelt kérdés

Hétvégén töltöttem ki az elektronikus lapot. Kitöltés után letudtam tölteni a pdf-et amit ki kell nyomtatni és beküldeni. De emailben nem kaptam megerősítést?

Az utolsó oldalon nem nyomtam a "rendben" gombra, hanem simán kiléptem.

Ha beküldöm a kinyomtatott papírokat, elfogadják az igénylésemet?


2012. szept. 12. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Beküldöd? Azt személyesen kell leadnod egy kijelölt helyen, nem kell beküldeni semmit.
2012. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Er nem tudom, elküldeni is lehet? Én úgy tudtam, hogy a papírt ki kell nyomtatni és vagy bevinni a diákhitel egyik irodájába vagy egy bankba ami az oldalukon szereplő listán szerepel, ott leadni aláírni és akkor van elküldve.

Ha ezek megvannak akkor pár nap múlva kapsz egy mailt, amivel egyben aktiválják a diákhitel direct-ed is. Én múlt hét csütörtökön adtam le egy unicreditben és hétfőn hajnalban jött a mail, de ott még mindig azt írják, hogy feldolgozás alatt viszont már beért :p

2012. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor félreértettem valamit. Úgy értelmeztem hogy postán is beküldhetem a kp-ba.

Akkor leadom egy bankban. :)

Köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 12. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!