Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Abból, hogy eltünt két személy...

Abból, hogy eltünt két személyes iratom (diákom plusz fogyatékosságot igazoló irat) lehet gondom?

Figyelt kérdés
még soha se tünt el semmi ilyesmi, és most eléggé meg vagyok ilyedve...rajta volt ugye mindkettőn a nevem, címem stb., plusz az is idegesít, h vajon ki használja majd ezekt fel jogtalanul :S
2012. szept. 15. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Bűnözők előszeretettel szeretik felhasználni mások iratait. Egyik ismerősünkre az éjszaka közepén törtek rá a kommandósok, csak mert valakik az ellopott személyijével bűnöztek... Szerintem jelentened kéne a hatóságoknak, hogy eltűntek ezek az irataid, és elképzelhető, hogy valaki majd megpróbál visszaélni velük, így talán elkerülhető, hogy baj legyen a dologból.
2012. szept. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

az igen...

okés , bejelentem akkor. köszi!

2012. szept. 16. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!