Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem Biológia...

Debreceni Egyetem Biológia alapszakon Bevezetés a biológiába tárgyból milyen nehéz a szintfelmérő? Milyen típusú feladatok vannak benne?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!
2012. szept. 17. 10:39
 1/6 anonim válasza:
Hali. Bár én nem Debrecenbe, hanem Szegedre járok, sztem nem sok különbség lehet. A bev.bio inkább a gimis dolgok felismétlése volt a kérdések is mind gimis szintűek voltak. Olyanok amiken filózni kell, nem pedig olyanok, amik konkrét targyi dolgokra kerdeztek ra. Az első kérdés nálunk az volt, hogy igaz e, hogy egy jéghegy 2/3 a a viz alatt van és ha igaz magyarazd meg, hogy miért. Volt aztan egy genetikai kerdes is, miszerint egy teljesen leirt növényes öröklődés másod és harmadik generációjában melyik Mendel szabály érvényesül. Itt meg kellett nézni a táblázatot és válaszolni. Nem volt nehéz, de becsapos volt. Sok sikert hozzá. Üdv. Józsi
2012. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hm.. köszönöm. De az első kérdést meg nem válaszolnám :D Fogalmam nincs, pedig 82%os emelt bioszt írtam, de nem emlékszem hogy tanultam volna bármit is, ami a jéggel/jéghegyekkel kapcsolatos O_o
2012. szept. 17. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
11:13 Te most vagy elsős vagy pedig végzős vagy?:D Csak mert se "bev.bio" tantárgy nincs itt Szegeden, se ilyen gagyi kérdések, se szintfelmérő:P szóval nem tudom, hogy te ezt honnan álmondtad
2012. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na már túl vagyok rajta. Azért írok, mert hátha szeretne választ kapni a kérdésre egy jövendőbeli hallgató. Szóval.. nagyon egyszerű volt, a legalapabb fogalmak voltak benne. Gondolkodást csak nagyon keveset igényelt, egyébként kb olyasmi volt nagyrészt h "böfögd fel amit tudsz". Szóval sok kifejezést meg kellett magyarázni. A részletekbe nem ment bele az oktató.
2012. szept. 20. 20:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Jah igen, és a feladatok nem voltak leírva a lapra, hanem ki voltak vetítve és csak a választ kellett leírni. Szóval feladatonként haladtunk, és nem tértek vissza később. 5-15 perc volt a feladatokra, annál kevesebb/több nem. Szóval elég gyorsan kell írni (emiatt vesztettem is pontot, mert nem volt már időm leírni).
2012. szept. 20. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi kérdés volt?
2017. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!