Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz a Kereskedelem és...

Nehéz a Kereskedelem és Marketing alapismeretek érettségi?

Figyelt kérdés
2013 májusig kellene felkészülnöm. Milyen könyvből érdemes tanulni? Valakinek esetleg tételek vannak?
2012. szept. 17. 12:01
 1/6 Leo Taxil válasza:
Ha tanulsz, nem nehéz. Vannak számítási feladatok, gazdasági kérdések. Marketingből szóbeli van csak. Én 5re csináltam meg. Mondjuk engem érdekelt is. Tételeim nincsenek meg, mert beállva elhagytam az összeset buszon. Nem tudtam megtanulni a marketing tételeket :D de pont kihúztam azt az egyet amit kívülről tudtam.
2013. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Leo Taxil válasza:
ja, gazdasági könyvem nem volt, a marketingre meg nem emlékszem. még is összehoztam:D:D
2013. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én csak 2 vállalkozások könyvből tanulok.
2013. jan. 28. 18:01
 4/6 Leo Taxil válasza:
az jó. akkor már csak egy marketinget kell beszerezned. 11, 12 évfolyamosat. nemt tudom a kiadót és a címet, csak azt hogy az egyik borítóján egy sakktábla van bábuval, a másikon meg egy dob. de a tanárod biztos tud segíteni
2013. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Osztályfőnököm azt mondta elég ez a két könyv is. Jól kell sikerülnie, mert ezen a tárgyon múlik az egyetem.
2013. jan. 29. 13:42
 6/6 anonim válasza:
Én is érettségiztem belőle :) Hogy sikerült az írásbeli?
2013. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!