Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miskolci egyetem egészségügyi...

Miskolci egyetem egészségügyi szervező szak vélemények?

Figyelt kérdés

jár valaki oda?

milyenek az elhelyezkedési lehetőségek?

mennyire kemény a matek, infó?

elsősorban a turisztikai része nem az ügyintéző része érdekel, bár nem tudom, hogy mennyire lehetséges elkülöníteni a kettőt

a ponthatár elég alacsonynak tűnik

milyen a suli? koli? közeg? környezet?

remélem találok itt valakit, aki be tud avatni, járt vagy járt ebbe a suliba :)

emelt érettségi nem lesz követelmény erre a szakra 2013-tól igaz?


2012. szept. 17. 15:50
 1/2 A kérdező kommentje:

jól értelmezem, hogy ha ezen a szakon tanulok egy welness hotelben lehetek pl.: ilyen kalauz az ottani pihenni vágyóknak? aki segíti őket navigálni

vagy előadásokat tartani hogy milyen gyógymód pontosan mire jó stb...?

2012. szept. 17. 15:58
 2/2 anonim válasza:

Ide járok immár harmadik éve. Elhelyezkedési lehetőségekről nem tudok sokat mondani így, de akik már végeztek, főként recepciósként kaptak munkát tapasztalat híján.

A matek és infó egyáltalán nem vészes, a tanárok se veszik komolyan a dolgot. Mivel kicsi kar vagyunk, nem szívatnak annyira és barátságosabb a légkör némileg (bár mi még kevesebben vagyunk, mint a jelenlegi elsősök).

A turisztikai részén nagyobb a hangsúly, tekintve hogy egészségturizmus-szervező a lehetséges szakirány, így fel kell készülni a gazdasági tárgyak sokaságára.

A suli külön van a campustól, ezt mi kevésbé szeretjük, de így családiasabb is a légkör.

2013. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!