Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki az aki nem megy gólyatáborb...

Ki az aki nem megy gólyatáborba idén? (eddig ugy láttam h mindenki megy. Lehetséges az egyáltalán? ) én nem tudok menni (elte föci szak. ) félek h kimaradok vmiből, amit csak ott tudok meg (vmi fontos infó)

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly lettem egyetemista és én sem mentem, valahogy nem vonzott, mégis be tudtam illeszkedni. Nyugi, első nap/héten mindent el fognak magyarázni, vagy írj (pl. felvin) egy felsősnek aki elmagyaráz mindent, de az sem fontos. Semmiből nem fogsz kimaradni:)
2009. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem én se megyek...szintén elte, csak éppen szoc munka:) mennék, de asszem kihagyom, bár még alszom rá egy kettőt. Túlsok az indok arra, hogy mért ne menjek:(
2009. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én se megyek (elte btk töri). nincs rá pénzem. szerintem nem hagysz ki semmit, úgyis csak pár nap az egész,a fontos infókat pedig úgyis elmondják.
2009. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Én sem megyek. Tudom, hogy nem érezném jól magam, mert inni nem ihatok, bulizni nem nagyon szeretek, és hát a mi gólyatáborunknak ez a kettő az alappillére, a harmadik a szex. A szivatás meg még annyira sem vonz, mint az első három. Ami fontos, azt úgyis elmondják, illetve lesz három évem arra, hogy megismerjek mindenkit. Jah meg elég drága is, és jelenleg van jobb helye is annak a pénznek.
2009. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
valószínű hogy én se megyek (szte ttik). sajnos nincs rá pénzem.
2009. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Én sem megyek. Megismerkedtem pár leendő évfolyamtárssal aztán úgy döntöttem jobb, ha kihagyom. Drága és ma már a gólyatáborok arról szólnak, hogy ki tud több embert megdugni, kit döntenek le a legkönnyebben. VÉleményem szerint ezen lehetne változtatni és valóban gólyáknak szóló rendezvényekkel, egyetemi színvonalon megtartani.
2009. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én sem megyek (elte-btk magyar)
2009. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én is tavaly kerültem be elte-btk-ra, én sem voltam, de be tudtam simán illeszkedni, pedig még vidékről is járok fel, szóval még a kolis egyetemi életből is kimaradok.
2009. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most leszek elsős, és nem megyek én sem. A pénz miatt is,eléggé drágák ezek a táborok, meg nem is érdekel :) De ahogyan olvasom, meg ahogy látom a gazdasági világválságot, szerintem sokan nem mennek, úgyhogy lesznek még akik hasonló cipőben járnak :D Az első héten még szerintem mindenki ismerkedni fog, attól független volt-e táborban vagy nem, ami infó meg kimaradt az életemből utánakérdezek...
2009. aug. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ez azért megnyugtató, hogy többen hasonlóan vélekednek mint én!!:)
2009. aug. 2. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!