Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki az aki nem megy gólyatáborb...

Ki az aki nem megy gólyatáborba idén? (eddig ugy láttam h mindenki megy. Lehetséges az egyáltalán? ) én nem tudok menni (elte föci szak. ) félek h kimaradok vmiből, amit csak ott tudok meg (vmi fontos infó)

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 21:21
1 2
 11/12 anonim válasza:
83%
Én megyek ELTE-geo-bio gólyatáborba. nem hagynám ki,lehet,h meg tudnám ismerni az embereket a suliban,sőt biztos,de ez mégis egy élmény,és eddig nem hallottam semmi rosszat,ha már felvettek,és tagja leszek ennek a jó egyetemnek,nem hagyom ki. :D Először én is gondolkoztam a dolgon,de szerintem nem érhet semmi baj,és nem biztos,hogy lesz más lehetőség,ez a suli része:D
2009. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem holnapután lesz én sem megyek:);) nem vonz
2009. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!