Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ-s tanfolyamot szeretnék...

OKJ-s tanfolyamot szeretnék végezni. Az így szerzett diplomát hogyan tudom honosítani Romániában illetve Európa többi országában?

Figyelt kérdés
De első sorban a romániai honosítás érdekelne!

2012. szept. 20. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Okj tanfolyamon nem kapsz diplomát ott egy okj szakmai végzettséget kapsz.
2012. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nevezd aminek akarod, diploma, biznyítvány, oklevél... stb

Az a kérdés hogy, hogyan honosítom, nem a megnevezés a lényeg! Értelmes válaszokat várok! Nem értem az első hozzászólót, ennyire Pesti? Fogyatékos? vagy csak kötekedni akar? ... na minegy ez lényegtelen ... Tud valaki segíteni esetleg valaki már honosított?

2012. szept. 22. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod csak kijavítottam mert sokan azt hiszik, hogy ha egyetemi felsőfokú szakképzésre mennek akkor ott diplomát kapnak. Én egy OKJ.-t végzőt sem nézek le. Pontosan tudom, hogy azzal is sok munka van, én is végeztem. De ezek után nem kívánok válaszolni. Tudod google a barátod.
2012. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kevésbé fontos kérdésre megkaptuk a választ... pesti...
2012. szept. 22. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!