Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ECDL vizsgát hány éves korig...

ECDL vizsgát hány éves korig lehet letenni? Vagy korfüggetlen?

Figyelt kérdés

2012. szept. 20. 20:20
 1/9 anonim válasza:
100%
Korfüggetlen :)
2012. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 20. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Független, ha esetleg van informatikából érettségid és az ötös lett, akkor azzal is ki lehet váltani. (Bár lehet, hogy csak 2 évvel az éretségi után, ezt nem tudom.)

Fordítva nem tudom, hogy működik-e, de szerintem jobb letenni egy érettségit és akkor már lesz egy érettségid is meg egy ECDL-ed is.

2012. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Médiából érettségiztem szóval kiváltani nem tudom. És gondolkodom az ECDL-en is hogy megéri-e vagy sem.
2012. szept. 20. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdíjas klubban is szerezhetsz ECDL-bizonyítványt. Volt már rá példa.
2012. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
25%
Én informatikából érettségiztem. Úgy tudom, hogy a kiváltás csak emelt szintű érettségire vonatkozik. Az ECDL vizsgával nem lehet kiváltani az érettségit. Nekem előbb megvolt az ECDL, mint az érettségi. Ha irodába mész dolgozni akkor mindenképp megéri, mert sok helyen feltétel.
2012. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem csak emeltre vonatkozik.

"Az Oktatási Minisztérium és az NJSZT ECDL Irodája közötti megállapodás értelmében a 2004/2005-ös tanévtől kezdve az emelt vagy középszintű informatikai érettségi vizsgát jelesre teljesítők további vizsga nélkül, a mindenkori legkedvezményesebb regisztrációs díj befizetése ellenében igényelhetik az ECDL-bizonyítványt. "

2012. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Akkor sok értelme volt megcsinálnom... Kidobott pénz volt :)
2012. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mondjuk azt is mondták, h. ha elsőre megvan mind a 7 modul akkor visszakapjuk vagy a regisztrációs díjat, vagy a modolunkénti vizsga pénzt. Vagy már nem tudom milyen pénzt. Aztán mikor meglett elsőre minden, nem kaptam semmit. :)
2012. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!