Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az önkifejezést hogyan lehet...

Az önkifejezést hogyan lehet gyakorolni?

Figyelt kérdés
Mostanában problémám van az önkifejezéssel, nem tudok véleményt alkotni a dolgokról. Ezen hogyan tudnék javítani ?

2012. szept. 20. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fejleszd a szókincsed sok olvasással, otthon gyakorold tükör előtt a beszédet és szép lassan majd kialakul. :)
2012. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindegy hogy mit olvasok ?

Már mint újság, könyv mindegy mit olvasok ?

2012. szept. 20. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább koncentrálj szépirodalmi művekre. Nem tudom, hogy fiú vagy e vagy lány. Egy lánynak tudom ajánlani a Jane Austen könyveket, de mindenkinek tudom ajánlani A szép asszonyok egy gazdag házbant (igaz h sok benne a szex, de virágnyelven van leírva és ezért nagyon jó fejlesztő), Victor Hugo könyvek, Kosún: Battle Royale, Nyugaton a helyzet változatlan, Harry Potter széria, Laura kötetek, Misztéria kötetek, Trónok harca, Fekete István, Móricz, Jókai regények... Szóval ezek pl. szerintem nagyon jók és hasznosak.

Persze az ilyen komolyabb napilapokat is nyugodtan olvashatod, nyilván nem elkerülhető a mai szleng, de a sok minőségi olvasás jót fog tenni. És beszélj minél többet! Játsz logikai feladatokat, fejts rejtvényt, ezek nagyon sokat segíthetnek. (első voltam)

2012. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!