Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ösztöndíjas kérdés: ha előző...

Ösztöndíjas kérdés: ha előző félévben teljesítettem 20 kreditet és 4, 00 lett a tanulmányi átlagom, viszont ebben a félévben csak 15 kreditet sikerült felvennem kapok e ösztöndíjat ettől függetlenül?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mi az egyetemetek szabályzata. Mikor én elkezdtem, nálunk teljesített kredit/felvett kredit*tanulmányi átlag volt, később teljesített/30*tanulmányi átlag lett, én pont emiatt jártam rosszul, mert eleinte bőven 30 fölött teljesítettem, de nem volt meg minden, később minden megvolt, de csak 20-20 maradt félévente.


Szóval ha előbbi, akkor lehet ösztöndíjad, ha utóbbi, akkor nem valószínű, de azt sem tudjuk nálatok milyen átlagtól adják. Mondom, miért nem a szabályzatot nézed először, miért egy ilyen oldalon kérdezel, ha még azt sem bírod leírni, hogy hol tanulsz.

2012. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Debreceni Egyetem, TTK


20 kreditet kell teljesíteni egy félévben hogy ösztöndíjt kaphassak. Már 2,5 is adnak, minimum összeget.


De a lényeg azon van, hogy ebben a félévben nem fogok 20 kreditet teljesíteni, viszont az előzőben teljesítettem 4,00 átlaggal. Tehát az ösztöndíjat mindenki az előző félévi eredménnyel kapja, de akkor is kap e ha a jelenlegi félében nem vett elegendő kreditet.?


A szabályzatot elolvastam, de ott csak a 20 kreditről volt szó.

2012. szept. 22. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett ?
2019. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyit kaptál ?
2019. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!