Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem visszamenni suliba?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és 2x buktam 9ben és 10ben ,én ugy gondoltam h elmegyek dolgozni de sajnos nem találtam munkát igy 1 év után visszaszeretnék menni az iskolába csak nemtudom hogy melyik iskola lenne jó? nekem ahol eggyátalán fel a vennének?. nagyon nagyon fontos lenne,kérlek segitsetek

2012. szept. 21. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
19 évesen valószínűleg már gyorstalpaló képzésen tudnál érettségit szerezni. Ezek általában 2 éves képzések és a 2. év végén van az érettségi.
2012. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát én evvel tisztában vagyok csak tudod mivel nem vesznek fel kb sehova dolgozni ezért ez az egy pénzszerzési modom mert apukám meghalt és tudod kapom az árvaságit és csak igy tudnék elmenni a párommal albérletbe mivel már nem az anyámmal élek
2012. szept. 22. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!