Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vajon válasszak műszaki...

Vajon válasszak műszaki egyetemet. Pontosabban gépészmérnökit vagy villamosmérnökit ennyi fizika tudással?

Figyelt kérdés

szal értem valamennyire a fizikát, a könnyebb, egyszerűbb feladatokat meg tudom oldani. Fizikából érettségiztem, de úgy gondolom, hogy csak azért sikerült, mert eléggé részletesen elmagyarázta a tanár. De egy átlagos órán nem sikerült mindent megérteni. Félek, hogy nem fogom bírni a fizikát.

Az egyetemen mindent részletesen az alapoktól kezdenek? vagy feltételezik, hogy fizikusokkal van dolguk?

Szeretem a mechanika és az elektromosságtan részt, szeretnék gépeket tervezni, csinálni de sokszor úgy van, hogy "sokat akar a szarka, de nem bírja a farka". Az érdeklődés megvan. Amúgy más szakon nem is tudom magam elképzelni. Seg1tsetek kérlek, a jövőm múlik ezen.


2009. aug. 1. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem annyira az alapoktól kezditek, de nem is rögtön bele a közepébe. Én emelt fizika 94%-os érettségivel mentem villamosmérnökire, és kettes lettem belőle, míg valaki közép fizika négyesével produkált egy négyest. Ha ez az álmod próbáld meg.
2009. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

páromat matekbol meghuzni is meg akarták középsuliban...ma 5ös villamosmérnöki diplomával dolgozik,ösztöl gépész másoddiplomát csinál:D

semmit nem jelent hogy gimiben mennyire tudod...

egy anyagmérnök lány

2009. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Menjél nyugodtan műszakira. Csak a kitartásodtól függ, hogy mennyire fog menni.
2009. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!