Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy politológiai...

Elképzelhető hogy politológiai diploma megszerzéséhez társas tánc tanulás is szükséges?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt most mi? Hogy jön a politológiához a társastánc?
2012. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm aki politológiát tanul azt mondta, hogy társas táncból kéne vizsgáznia ahhoz, hogy diplomát kapjon.
2012. szept. 22. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Az illető átbaszta a fejedet! Ahhoz, h diplomát kapj, nyelvvizsga kell + minden kötelező tárgy elvégzése, államvizsga és szakdolgozat.
2012. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez melyik egyetem? Olyanról hallottam már, hogy kötelező egy vagy két félév tesi, és jobb helyeken választhatsz, hogy milyen mozgásformát akarsz végezni, nem lehet, hogy ez az ismerősöd külön ezt választotta? De amúgy hát... nehéz elképzelni.
2012. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Hadd fedjem fel a rejtélyt...:D


Igen, bizonyos értelemben tényleg kell a diplomához a társastánc, de kellhetne akár a karate, az úszás, az asztalitenisz, vagy bármi más. Ugyanis sok egyetemen/főiskolán kell a diplomához x félév kötelező testnevelés. A barátnőd úgy tűnik a társastáncot választotta mint kötelező testnevelés, úgyh igen, vizsgáznia kell belőle, ha diplomát akar.

2012. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Igaza van az utolsónak ilyen alapon az én diplomámhoz pedig kosárlabda kell. Egyszerűen kötelező tesinek azt vette fel.
2012. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Vizsgázni nem szükséges tesiből, csak egy aláírást kell szerezni, hogy az órák x %-n ott volt.
2012. szept. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!