Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikeres KRESZ vizsgáról,...

Sikeres KRESZ vizsgáról, adnak igazolást?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sikeres KRESZ vizsgát tettem. Vizsga után aláírtam, hogy megfelet. Erről viszont igazolást nem kaptam. Vissza kell mennem igazolást kérni, vagy ez így rendben van, és ők értesítik az iskolát ahol a tanfolyamot végzem, a sikeres vizsgáról? Előre is köszi a segítséget.

2012. szept. 27. 09:52
 1/5 anonim válasza:
Hát én mindegyik tanfolyamnál kaptam egy kis adatlapot amin volt egy fénykép, és az adataid(név, anyja neve, szül.idő, hely), sikeres vagy sikertelen vizsgák után is abba írják az eredményt, és a jogsi kérésekor is be kellett ezt mutatnom, de lehet hogy ezt majd a gyakorlati oktatás közben vagy után kapod meg. Nekünk pl kellett a forgalmi és a rutin vizsgához is, az egyik srácot hazaküldték érte, még jo hogy helybeli volt és hamar elugrott érte mert azt mondta a vizsgabiztos hogy ha nem ér vissza idöben, míg a többiek vizsgáznak, kérhet uj idöpontot! De ez nem tudom hogy mindenhol ugyanigy van-e, rá kell kérdezni.
2012. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hello. Nagyon köszönöm. Közben érdeklődtem, és állítólag 2012-től változott. 2012 előtt valami fényképes vizsgalapot adtak vizsgázóknak a KRESZ vizsga után, de ez megszűnt és most ők értesítik az iskolát a sikeres, vagy sikertelen vizsgáról.

Köszi mégegyszer :)

2012. szept. 27. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:

M betű melletti részt aláírod és aláírás után egyből értesítik az autósiskolát. :)

Elsősegélynél kapsz egy aranypecsétes kártyát.

Forgalmit még nem tudom, de 10.-én forgalmizok.. :D

Grat. a KRESZ-hez. Hanyadikra lett meg? :)

2012. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hello. Köszi szépen a választ és a kérdést is.

Szerencsére elsőre megvolt a KRESZ.

Sok sikert a továbbiakhoz. Én jövő héten kezdek vezetni :)

2012. szept. 28. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Na az szuper nekem is elsőre megvolt a Kresz meg az eü is. Vezetés jól megy, de mindenbe belekötnek a vizsgabiztosok úgyhogy izgatott vagyok azért. :D
2012. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!