Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kresz vizsga után már rögtön...

Kresz vizsga után már rögtön megy a tanuló a nyílt terepre vezetni?

Figyelt kérdés

be a pesti forgalomba vagy ez hogy van?

életében nem vezetett de már a kocsik közt nyomatja?


2012. aug. 20. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Neeeem. Kresz után jön a rutinpálya. Kötelező itt 10 órát vezetni, majd levizsgázni. Itt tanulod meg kezelni az autót, manőverezni, parkolni meg ilyenek. Rutin vizsga nem nagy cucc, ha ez megvan, akkor visznek ki forgalomba. Szóval lesz időd gyakorolni ne aggódj.
2012. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
állítólag a közelbe nincs ilyen pálya :/
2012. aug. 20. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
1. válaszoló rosszul tudja, a rutinvizsgát már eltörölték, helyette a forgalmi vizsga idejét növelték meg 10 perccel, így már 50 perces lett.
2012. aug. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor rögtön megyünk ki vagy hogy?
2012. aug. 21. 08:40
 5/9 anonim ***** válasza:

De hülye vagy már 2. Nicns rutinvizsga, de rutingyakorlat az van. Szeritned majd visznek forgalomba olyat, aki életében akkor ül volán mögött először és elindulni se tud? Használd már az agyad.

Először van 9-10 óra rutin aztán forgalom és egybe van a rutinvizsga a forgalommal ha eljutsz odáig. Nehogy azt hidd, hogy elindulni se tudsz, se váltani vagy kanyarodni, de rögtön mész élesben xD

2012. aug. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

amúgy tudok vezetni, mert sokat voltam már, szerencsénk volt h nem volt zsaru, nem azért tettem fel a kérdést, csak általánosságban...

de gondolom attól még nekem is kell majd ilyen rutin pályára menni

2012. aug. 21. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Istenem! Szerintem ti, akik nem értetek az egészhez, tudatlanok vagyok, meg se szólaljatok!


2012. januárt elsejével országos szinten megszűntek a rutinpályás gyakorlatok és természetesen a vizsga!


A tanulókat, IGEN már az első órán a nagy forgalomba viszik ki! Rutin vizsga NINCS. A rutint is ott tanulod meg kinn az úton! Forgalmi vizsgán teljesíteni kell az általad kihúzott kört és kész vagy!

A vizsga (forgalom) 45 perc. A gyakorlati körök is 45 percesek.


Csak le kell vezetni a 45 percet. A sima közúti vezetésen kívül lehetnek a következők: Y, saroktolatás, orral való parkolás egybe a farral való parkolással valamint a visszafordulás.


Májusban kezdtem el a vezetés. Most lesz a forgalmi vizsgám.

2012. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én Debrecenben tanultam vezetni, februárban kezdtem. nálam úgy volt, hogy első alkalommal kivitt az oktató a város szélére, egy kevésbé forgalmas útra. helyet cseréltünk, elmagyarázta az alapokat, mentünk vagy 2-3 kilométert, megfordultam, tolatgattam, csaptunk pár ilyen kört, szoktam a kocsit. városhatárnál csere vissza.


másodjára a város körüli falvakon át, délelőtt, kis forgalom, pár lámpa, néhány gyalogos, biciklis.


harmadjára kinéztünk a rutinpályára, y-forduló, lejtőn elindulás, de mondta is, hogy felesleges itt tökölni.


negyedjére már belváros, itt csináltunk mindent, ami régen a rutinvizsgában volt: megfordulás, párhuzamos parkolás előre/hátramenetben, jobbra előre/hátra, balra előre parkolás.


szerintem így nagyon jó volt, az összes vizsgaútvonalon végig tudtunk vezetni a 30 óra (15 alkalom) alatt, és még utána is maradtak alkalmak gyakorolni, pótórát nem is kellett venni. hasznosabb, mintha 3-4 alkalmat elpötyögnél a rutinpályán, az sokmindenre nem jó.

2012. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok!


Tiszaújvárosban kezdtem. Elő órám nekem annyi volt h Miskolcra felvittem az autót (45-perc) ez volt az országúti vezetés.(30km)

Következő nap 2. órától jöttek a körök.

2012. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!