Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik a szabályok, ha már van...

Mik a szabályok, ha már van érettségim, de van néhány tantárgy, amit újra szeretnék csinálni, hogy jobb pontjaim legyenek, mert egyetemre szeretnék járni?

Figyelt kérdés
2012- ben érettségiztem,francia tanszékre szeretnék járni, de nem lett elég pontom. Ha újra érettségizek 2 tantárgyból, akkor köteles vagyok azt egy szezonon belül, és csak úgy érvényes, vagy jó úgy is, h egyiket pl ősszel, és a másikat tavasszal? Mert ugye ez így különböző évbe is esne. Lehetséges ez így? És ilyenkor akkor majd az új érettségimet veszik figyelembe?

2012. szept. 27. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges, de ha jól tudom a mostani őszi érettségire 2 hete lejárt a jelentkezési határidő. Új érettségit nem kapsz hanem egy tanúsítvány abból amit utólag csináltál. Megnézed az érettségid az utolsó oldalon van két sarok hely, na az a tanusitvány pont oda illik.
2012. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!